Difūzu matu izkrišanu izraisa daudzi faktori – kas izraisa jūsu matu izkrišanu?

Difūzu matu izkrišanu var izraisīt dažādi iemesli. Tā bieži rodas situācijās, kad ķermenis vai prāts ir novājināts, piemēram, stresa, slimības, nesabalansēta uztura vai hormonālo svārstību dēļ. Citi iespējamie faktori ir, piemēram, medikamenti vai novecošanās.

Neatkarīgi no faktiskā cēloņa difūza matu izkrišana notiek pēc viena un tā paša modeļa: matu saknes darbība tiek traucēta, tāpēc tā pakāpeniski izzūd. Tas izraisa traucējumus matu augšanas ciklā. Rezultāts: matu izkrišana.

Stress un garīgā slodze
Daudzi cilvēki mūsdienās uzskata, ka viņu dzīve ir nemierīga un saspringta, un tas ietekmē arī viņu matus. Diemžēl stresu ne vienmēr var vienkārši norobežot, piemēram, darbā. Tāpēc ir īpaši svarīgi novērst stresa izraisīto matu izkrišanu ar Pantogar® un apturēt tās sekas.
Diēta un nesabalansēts uzturs
Nesabalansēti ēšanas ieradumi – gan diētas, gan slimības dēļ – vājina organismu un var izraisīt pat matu izkrišanu.
Slimības un medikamenti
Matu augšanu var ietekmēt daudzas slimības. Tās ir gan ādas slimības, gan hroniskas slimības, piemēram, diabēts, reimatisms, Krona slimība vai ar drudzi saistītas infekcijas. Šāda veida matu izkrišana bieži notiek ar vairāku nedēļu aizkavēšanos, tāpēc iemesls – piemēram, drudzis – bieži vien tiek aizmirsts, kad kļūst redzamas matu izkrišana. Arī medikamenti var izraisīt šo stāvokli. Arī šajā gadījumā matu izkrišana kļūst redzama tikai dažas nedēļas pēc ārstēšanas sākuma. Tā kā medikamentu bieži vien nevar mainīt, matu izkrišana jāārstē tieši ar Pantogar®.
Hormonālās svārstības
Viens no galvenajiem matu izkrišanas iemesliem ir hormonālās svārstības, piemēram, menopauzes laikā vai pēc kontracepcijas atcelšanas. Tomēr arī barošana ar krūti pēc dzemdībām var būt ierosinošs faktors. Dzimšana ir laimīgs notikums, bet arī izraisa milzīgas izmaiņas topošo māmiņu ķermenī. Veseli mati var kļūt nelīdzsvaroti, un daudzas sievietes cieš no izteiktas matu izkrišanas, ko nepieciešams ārstēt.

Neatkarīgi no tā, kas ir izraisījis difūzu matu izkrišanu: Pantogar®spēj to novērst.

Neatkarīgi no matu izkrišanas cēloņa, matu izkrišana ir jāārstē medicīniski. Pantogar® formula pret matu izkrišanu ar īpaši izstrādātu aktīvo vielu kompleksu var efektīvi novērst difūzu matu izkrišanu.

Pārliecinieties paši, veicot intensīvu ārstēšanu 3-6 mēnešu laikā.