Pantogar® šampūns pret matu izkrišanu un Pantogar® toniks pret matu izkrišanu vīriešiem

Aktivizējiet savu matu augšanu tagad!1

Jaunais Pantogar® šampūns pret matu izkrišanu un Pantogar® toniks pret matu izkrišanu ir īpaši izstrādāti pret ikdienas vīriešu matu izkrišanu, ko galvenokārt izraisa pārmērīga vīriešu hormona DHT (dihidrotestosterona) izstrādāšanās. Ar īpašo Pantogar® Growtect formulu vīriešiem tiek aktivizētas1 matu saknes un mati kļūst stiprāki un biezāki.

Pantogar® šampūns pret matu izkrišanu vīriešiem
Šampūna sastāvā ir īpašs Procapil™ komplekss pret matu izkrišanu ar kofeīnu un B grupas vitamīniem. Ikdienā izmantojot efektīvu kofeīna šampūnu, var uzlabot galvas ādas mikrocirkulāciju1 – tas uzlabo matu sakņu barošanu un samazina matu izkrišanu.

Pantogar® toniks pret matu izkrišanu vīriešiem
Neizmazgājams matu toniks sastāv no vēl augstākas koncentrācijas efektīvas Pantogar® Growtect formulas matu sakņu aktivizēšanai.1 Vienlaikus ar kofeīnu īpašā sastāvdaļa prokapils samazina matu izkrišanu un uzlabo matu izturību2. Tonikam ir patīkama smarža, un tas neatstāj redzamus atlikumus uz matiem un galvas ādas. Pēc neizmazgājamas matu kopšanas var ieveidot matus ierastajā veidā.

Mēs iesakām papildus lietot Pantogar® šampūnu un Pantogar® toniku.

Lai iegūtu ideālus rezultātus, ieteicams lietot vismaz 3 mēnešus. Visi produkti ir piemēroti ikdienas lietošanai un visiem matu tipiem.

Aktīvo vielu Pantogar®šampūns pret matu izkrišanu un Pantogar® toniks pret matu izkrišanu vīriešiem

Procapil™ ir īpašs aktīvo sastāvdaļu komplekss matu izkrišanas mazināšanai, kas iegūts no dabīgām sastāvdaļām. Ir zināms, ka inovatīvā vitamīniem bagātināta matrikīna kombinācija ar apigenīnu un oleānskābi no olīvkoka lapām palīdz stiprināt matus, kā arī uzlabo matu folikulu veselību. Procapil® novērš galvenos alopēcijas cēloņus: sliktu galvas ādas mikrocirkulāciju, folikulu novecošanos un folikulu atrofiju, ko izraisa dihidrotestosterons.

Keratīns pārklāj matus kā aizsargplēve. Tas aizsargā pret bojājumiem, uzlabo noturību un samazina matu lūšanu.

Kofeīns iekļūst matu folikulos un veicina galvas ādas mikrocirkulāciju. Tādējādi tas atbalsta matu sakņu barošanu ar uzturvielām un pozitīvi ietekmē matu augšanu.

Biotīns ir svarīgs vitamīns ādai un matiem. Tas veicina koptu galvas ādu un stiprina matu folikulus.

Pantenols ir plaši pazīstams kā efektīva kopšanas viela. Tā reģenerējošās īpašības nomierina galvas ādu un nodrošina tās mitrināšanu.

1 Pantogar® Growtect Formula satur kofeīnu. Pētījumi liecina, ka kofeīns veicina matu folikulu augšanu gan sievietēm, gan vīriešiem.
2 Pantogar® Growtect Formula vīriešiem satur Procapil™. Pētījumi liecina, ka Procapil™ palēnina matu izkrišanas progresu vīriešiem.