Pārliecinoši rezultāti

Pantogar® šampūns veselīgai matu augšanai sievietēm: augsta klientu apmierinātība

Pantogar® šampūna sievietēm efektivitāte tika apstiprināta neatkarīgā testēšanas institūtā veiktā novērojumu pētījumā:2 95 procenti aptaujāto sieviešu bija apmierinātas ar produktu pēc 21 dienas lietošanas, un lielākā daļa apgalvoja, ka viņu mati ir stiprāki un izskatās veselīgāki.

Detalizēts pētījuma rezultāts pēc 21 dienas lietošanas:

82 %: mati kļuva stiprāki
86 %: veselīgāki mati
73 %: mazāk lūst mati
64 %: mazāk izkrīt mati
95 %: apmierinātības līmenis

Turpmāki pētījumi1 atklāja, ka Pantogar® šampūna sievietēm sastāvā esošajam kofeīnam ir augšanu veicinoša ietekme uz cilvēka matu folikuliem.

Pantogar® toniks matu augšanas aktivizēšanai sievietēm: Blīvākiem matiem tikai trīs mēnešu laikā

AnaGainTM, ko satur Pantogar® toniks sievietēm, uzrādīja pret matu izkrišanu vērstu iedarbību ļoti lielai daļai no pētījuma grupas, ja to lietoja katru dienu:3

matu blīvuma samazināšanās telogēna fāzē (miera fāzē) tika novērota 85 % no brīvprātīgajiem;
matu blīvuma palielinājums anagēnā fāzē (augšanas fāzē) tika novērota 75 % no brīvprātīgajiem;
augšanas koeficienta pieaugums tika novērots 85 % no brīvprātīgajiem.

AnaGainTM var stimulēt matu augšanu no saknēm, pagarināt matu dzīves ciklu un pilnībā atjaunot matu dzīvotspēju.

Turklāt pētījumi1 atklāja, ka Pantogar® tonika sievietēm sastāvā esošajam kofeīnam ir augšanu veicinoša ietekme uz cilvēka matu folikuliem.

Pantogar® šampūns pret matu izkrišanu vīriešiem: Augsta klientu apmierinātība

Pantogar® šampūns pret matu izkrišanu vīriešiem tika izmantots neatkarīgā testēšanas institūtā veiktā novērojuma pētījumā – ar pārliecinošu rezultātu pēc 21 dienas lietošanas:4

✓ 95 %: apmierinātības līmenis
✓ 82 %: mati kļuva stiprāki
✓ 73 %: mazāk lūst mati
✓ 59 %: mazāk izkrīt mati
✓ 86 %: veselīgāki mati

Turklāt pētījumi1 atklāja, ka Pantogar® šampūna vīriešiem sastāvā esošajam kofeīnam ir augšanu veicinoša ietekme uz cilvēka matu folikuliem.

Pantogar® toniks pret matu izkrišanu vīriešiem:
Matu izkrišanas mazināšana

Pantogar® pret matu izkrišanu tonikā vīriešiem esošā Procapil™ efektivitāte tika apstiprināta gan in vitro, gan in vivo pētījumos:

Pēc 14 dienu ārstēšanas cilvēku matu folikulos matu augšana palielinājās par 121% vairāk nekā neārstētajā pētījuma salīdzinājuma grupā.
Ievērojams matu skaita pieaugums anagēna fāzē (augšanas fāzē) pēc 4 mēnešu ikdienas lietošanas vīriešiem.

Pēc ārstēšanas ar Procapil™ saknes apvalks bija biezāks un spēja labāk nostiprināties. Tādējādi produkts palēnina matu izkrišanu un uzlabo matu folikulu veselības stāvokli.

Turklāt Pantogar® tonikā pret matu izkrišanu esošajam kofeīnam ir augšanu veicinoša iedarbība uz cilvēka matu folikuliem.

1 Zinātniskie pētījumi par cilvēka matu folikuliem liecina par kofeīna augšanu veicinošo ietekmi in vitro [piem: 1) Fischer, T.W., et al., Differential effects of caffeine on hair shaft elongation, matrix and outer root sheath keratinocyte proliferation, and transforming growth factor-b2/insulin-like growth factor-1-mediated regulation of the hair cycle in male and female human hair follicles in vitro. British Journal of Dermatology, 2014. 171, lpp1031–1043; 2) Fischer, T.W., et al., Effect of caffeine and testosterone on the proliferation of human hair follicles in vitro. International Journal of Dermatology, 2007. 46 , 27.-35.]
2 Zinātniskajā pētījumā piedalījās 20 sievietes, kuras lietoja produktu katru dienu 21 dienu. Apstiprinājuma novērtējums %, pamatojoties uz dalībnieku atbildēm.
3 Zinātniskajā pētījumā piedalījās 20 vīrieši un/vai sievietes, kuri lietoja AnaGainTM uz galvas ādas kā neizmazgājamu gelu 3 mēnešus divas reizes dienā. Apstiprinājuma novērtējums %, pamatojoties uz dalībnieku atbildēm.
4 Zinātniskajā pētījumā piedalījās 20 vīrieši, kuri lietoja produktu katru dienu 21 dienu. Apstiprinājuma novērtējums %, pamatojoties uz dalībnieku atbildēm.
5 Zinātniskajā pētījumā piedalījās 35 vīrieši, kuri ProcapilTM lietoja uz galvas ādas kā losjonu 4 mēnešus divas reizes dienā.