Līdzekļi blāviem matiem

Blāvi, nedzīvi mati

No matu ārējā slāņa ir atkarīgs, vai mati izskatās spīdīgi vai blāvi: ja mati ir veselīgi, atsevišķas šūnas ir līdzenas, veidojot noslēgtu virsmu. Matiem piemīt elastība un spēks. Blāviem matiem kutikulas slānis ir raupjš. Mati izskatās salmiem līdzīgi un tiem nepieciešams laba kondicionēšana.

Lietojiet maigus šampūnus un pēc tam kondicionieri. Tas nodrošinās, ka ārējais kutikulas slānis atkal kļūs gluds. Ar tādiem šampūniem kā Pantogar® šampūns, kas ir īpaši izstrādāts matu izkrišanas mazināšanai, var arī veicināt matu augšanu. Reizi vai divas reizes nedēļā matus kopiet ar atjaunojošu, mitrinošu un dziļi kondicionējošu līdzekli. Pēc dziļas kondicionēšanas procedūras plāni mati bieži kļūst mīksti, lai pēc tās tos varētu ieveidot. Vienkārši izmantojiet dziļi kondicionējošo līdzekli pirms matu mazgāšanas. Tas samazina mīkstināšanas efektu.

Jūs varat aizsargāt matus, izvairoties no kaitīgas ietekmes:

  • Intensīvi saules stari padara matus sausus.
  • Jūras ūdens un hlors bojā matu ārējo slāni. Arī sāļš jūras gaiss padara matus raupjus. Tāpēc uzreiz pēc peldēšanas rūpīgi izskalojiet sāls un hlora atliekas.
  • Krāsošana, matu šķipsnu krāsošana un ilgviļņi rada papildu slodzi blāviem matiem. Regulāri lietojiet kondicionierus. Jautājiet frizierim vai farmaceitam par piemērotiem produktiem.

Papildu padomi no stilista Andreasa Reihenberga

Par blāviem, nedzīviem matiem ir jārūpējas, piemēram, ar proteīniem vai mitrinātājiem, kas iekļūst dziļi matos, lai tie varētu pilnībā iedarboties. Lai nodrošinātu tīru, noslēgtu kutikulas slāni ar lielu spīdumu un elastību, pārliecinieties, ka izmantojat produktus ar augstas kvalitātes sastāvdaļām. Ir pieejami īpaši spīdumu uzlabojoši produkti.