Matu kopšana un veidošana plāniem matiem

Plānus matus var izraisīt matu izkrišana vai tas, ka atsevišķu matiņu diametrs ir pārāk mazs. Cilvēkiem ar matu izkrišanas problēmām parasti ir ļoti grūti veidot frizūras. Matus nav iespējams ieveidot vēlamajā formā, vai arī dažās vietās caur matiem jau ir redzama galvas āda. Atklājiet noderīgus padomus, kas var palīdzēt jums matu veidošanā.

Pareizā frizūra

Jums piemērota frizūra var labi noslēpt plānus matus. Garāki mati virsū, atbalsta slānis vai viegli poniji rada apjomu. Smalkus matus var apgriezt ik pēc 4 nedēļām, lai tie izskatītos kupli un labi izskatītos. Izmantojot pareizo žāvēšanas tehniku, var padarīt matus apjomīgākus.

Pareizā krāsa

Ar piemērotu krāsu vai matu šķipsnu krāsošanu var piešķirt lielāku apjomu. Pajautājiet frizierim, kas jums un jūsu matu tipam ir vislabāk piemērots. Frizieris ar prieku sniegs jums padomu.

Pareizais šampūns

Ir šampūni, kas ir īpaši paredzēti matu izkrišanas mazināšanai. Viens no tiem ir Pantogar® šampūns: Pateicoties efektīvai Growtect formulai, Pantogar® šampūns var stimulēt matu augšanu un uzlabot vispārējo matu kvalitāti, ja to lieto regulāri.

Apjomu palielinoši produkti

Produkti, kas palielina matu apjomu, uzpūš matu stiebru. Mati tiek pārklāti ar noteiktām vielām, kas rada apjomu. Putas ir ideāli piemērotas ātrai apjoma veidošanai un fiksācijai. Iemasējiet putas matu līnijā. Tas padarīs jūsu matus stingrākus.

Kondicionēšana

Kondicionieriem un dziļi kondicionējošām procedūrām nevajadzētu būt ar augstu eļļas saturu, jo tas ātri vien liek smalkiem matiem kļūst smagākiem un plakanākiem. Neizmazgājamie produkti baro un stiprina matus, nepadarot tos smagus. Labāk izvairieties no “divi vienā” produktiem (piemēram, šampūna kopā ar kondicionieru). Jūs varat mazgāt matus katru dienu, pat ja jums izkrīt mati. Jums nav jāuztraucas, ka mazgāšanas rezultātā mati vairāk izkritīs. Papildus saudzīgai ārējai kopšanai matus var arī stiprināt, lietojot svarīgas uzturvielas.

Matu toniks

Regulāri lietojot divas reizes dienā, matu toniki, piemēram, Pantogar® toniks, var aktivizēt matu saknes un atjaunot matu dzīvotspēju.

Papildu padomi no stilista

Kopšanas līdzekļi

Plāni mati parasti ir arī jutīgi. Par jūtīgiem matiem ir jārūpējas attiecīgi. Bieži vien matu stiebru un galvas ādu noslogo matu kopšanas līdzekļu atliekas. Tāpēc es izmantoju produktus, kas maigi attīra, baro un kopj ādu.

Frizūra

Jutīgi mati ne vienmēr ir jāgriež īsi un ar slāņiem, lai iegūtu apjomu. Tiem drīzāk ir vajadzīga elastība, nevis liels apjoms. Garāki mati augšā var paslēpt plānus matus.

Veidošana

Pareiza matu žāvēšanas un veidošanas tehnika piešķir matiem elastību un apjomu. Jums ir nepieciešami arī pareizie piederumi. Izmantojiet acu ēnas, kas atbilst jūsu matu krāsai, lai nosegtu vietas, kur jūsu galvas āda redzama caur matiem. Vienkārši uzklājiet tās ar acu ēnu otiņu. Efekts jūs pārsteigs.