Vispārīgi matu veidošanas padomi

Tikai perfekta matu veidošana ļaus iegūt vislabākos rezultātus jūsu matiem. Un tas atklās jūsu personību – mati kļūs maksimāli pievilcīgi un mirdzoši. Uzziniet mūsu padomus par perfektu matu veidošanu:

Žāvēšana ar pareizo suku

Ņemiet pa vienai šķipsnai. Mati kļūst gludāki, bet arī apjomīgāki.

  • Lai iegūtu lielāku apjomu, izmantojiet biezas apaļas sukas, un žāvēšanas laikā velciet to no saknēm uz galiem.
  • “Skeleton” ķemmes ir optimālas spēcīgiem, stingriem matiem, jo tām ir laba saķere.
  • Divpusējai ķemmei ir īsā un garā puse, kas matus padara stingrākus.
  • Tuneļveida ķemmēm pa vidu ir atvērums, kas nodrošina lielāku gaisa caurlaidību. Mati žūst ātrāk, kas atbalsta matu veidošanu. Ja saglabājas atlikušais mitrums, frizūra nedaudz sabrūk.
  • Plašās virsmas dēļ lāpstiņveida suka ir ideāli piemērota garu matu iztaisnošanai.

Krāsošana un tonēšana

Krāsošana vienmēr izraisa krāsu pigmentu maiņu, tāpēc tā ilgāk saglabājas. Lai pārklātu sirmus matus, krāsošana ir labāka nekā tonēšana, jo pretējā gadījumā pelēkā krāsa ātri kļūst redzama. Tonējot matus, krāsvielas tiek uzklātas uz matu ārējā slāņa. Tāpēc tonis samērā ātri izskalojas. Matu šķipsnu krāsošana piešķir vizuālu bagātību un izveido īpašus akcentus. Vienmēr ir svarīgi atrast tipam un pamatkrāsai atbilstošu krāsu.

Padomi apjomam

Lakas ar sakņu apjoma palielināšanas efektu

Šādas lakas ir aprīkotas ar smalkām smidzināšanas galviņām un nodrošina precīzu dozēšanu. Pēc žāvēšanas sastāvdaļas veido sava veida “atbalsta korseti”, kas vairākas stundas nostiprina matus.

Putas

Ja putas uzklāj no matu līnijas līdz galiem un pēc tam izžāvē ar piemērotu suku, mati saglabā stabilitāti un kuplumu.

Matu rullītis

Lai iegūtu lielāku apjomu galvas augšdaļā, garus matus var aptīt ap lielu matu rullīti, izžāvēt un ļaut tiem atdzist. Mati iegūst ievērojami lielāku stabilitāti un kuplumu.

Gala veidošana

Vasks

Īpaši piemērots cirtainiem matiem, dabiskiem viļņiem un modelēšanai. Taču esiet uzmanīgi: Vasks padara matus smagus un tie ātri kļūst taukaini.

Gels

Gels ir vislabāk piemērots stilīgām modernām frizūrām. Tas rada tipisku “mitru izskatu”. Ar to var izcelt un veidot atsevišķas detaļas. Nelielu daudzumu ieberiet rokās un uzklājiet uz attiecīgajām matu vietām.

Nogludinoši līdzekļi

Sastāvā esošie silikoni un eļļas pārklāj matus un nodrošina nepaklausīgu matu iztaisnošanu. Nogludinoši līdzekļi ir pieejami kā kopšanas vai veidošanas līdzekļi.

Matu laka

Fiksē frizūru veidošanas beigās un aizsargā matus no augsta mitruma. Matu laka pārklāj matus un piešķir tiem stingru fiksāciju. Daži produkti satur piedevas, kas nodrošina lielisku spīdumu.

Papildu padomi no stilista Andreasa Reihenberga

Viss ir atkarīgs no pareizās tehnoloģijas un pareizā produkta.

Īpašais padoms ar acu ēnām

Ja uz galvas ādas parādās gaiši plankumi, tos var pārklāt ar acu ēnu, kas atbilst matu krāsai.

Krāsa

Krāsa matiem var piešķirt dažādus efektus:

  • Spilgta matu šķipsnu krāsošana galvas augšdaļā piešķir matiem optisku apjomu
  • frizūru var izcelt
  • mati izskatās spilgtāki
  • Krāsa piešķir matiem akcentu